Haber Detay.

Tarih: 2019-11-14/ /
En Avantajlı Umre Hizmeti

En Avantajlı Umre Hizmeti

 

            İslam’ın şartlarından olan ve zengin olan her Müslüman için farz olan hac ibadeti, tecrübeli firmalarla gerçekleştirilmelidir. Her yıl kura ile hacı adayları belirlenmektedir. Bir hacı bir defa hacca gittiği zaman, ikinci sefer gidememektedir. Bu hakkı kazanamayan hacı adayları için, umre ibadeti teselli olmaktadır. Umre yapmak için kura gerekmemektedir. Firmamıza uğraşın hemen sizi en ucuz umre turları kategorisinde listemize ekleyelim.

 

            Tecrübeli kadro, işin uzmanı rehber hocalar ve sorunsuz organizasyon programı, sizleri beklemektedir. Umre turları kategorisinde gezdireceğimiz bu yerler, putlardan temizlenerek İslam’ın merkezi haline gelmiştir. Müslümanlar için bu topraklar, huzurun merkezi olarak kabul edilir. Manevi havası anlatılmaz derecede mükemmel olan bu topraklarda, ibadetin neşesini ve hazzını bizimle yaşayın. Umre fiyatları konusunda yardımcı olan firmamız, kampanyalı ve avantajlı organizasyon seçenekleri sunmaktadır.

 

            En ucuz umre fiyatları tercihlerini yaparken, firmamızın seçeneklerini incelemeden karar vermeyin. Rehberlik hizmetlerinde, belli bir program takip edilmektedir. Yola çıkmadan önce bu konuda seminer düzenliyoruz. Bu seminerle birlikte, umre firmaları kategorisinde, umre gezisinin ayrıntılarını tam olarak öğrenmiş olacaksınız. Soru cevap şeklindeki bu seminerle birlikte, problemsiz bir yolculuğa hazır olabilirsiniz.

www.fanustur.com


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0212 621 80 25
Gsm
Fax 0212 621 80 24
Email: info@fanustur.com
Adres: Kıztaşı cad. Nalbant Demir Sok. No:2/3 Fatih
İstanbul / TÜRKİYE

Twitter

Facebook

Konuk Yorumları