Haber Detay.

Tarih: 2020-02-21/ /
Güvenilir Umre Turu Hizmeti

Güvenilir Umre Turu Hizmeti

 

            Büyük bölümü Müslüman olan Türkiye'de hemen hemen herkes kutsal topraklara gitmek ister. Ancak kimisi ekonomik olumsuzluklardan dolayı kimi ise çeşitli nedenlerden dolayı Umreye ve diğer kutsal topraklara gitmeye korkuyor. Ancak kutsal topraklara düzenli olarak gezi turları düzenleyen fanus tur ile artık kişiler herhangi bir sorun ile karşılaşmadan güven içinde kutsal topraklara gidip ibadetlerini yapabiliyorlar. Üstelik umre turları fanus tur bünyesinde çeşitli kampanyalar eşliğinde düzenleniyor. Bu sayede kişiler bütçelerine uyun umre fiyatları olan turlara katılıyor.

 

 Umre Turu Hizmetleri

            Kutsal topraklara en ucuz umre turu yapmak isteyen kişiler fanus turdan yüksek kalitede hizmet alabilir. Umre firmaları arasında ön plana çıkan Fanus tur kutsal topraklara gitmek isteyen kişilerin uçak bileti işlemlerini, konaklama ve seyahat işlemlerini, Umre ‘de gezmeleri için rehberlik hizmetleri gibi seçenekler kutsal topraklara gitmek isteyen kişilere sunuluyor.

 

            Üstelik bu hizmetlerden kişiler firmada düzenlenen kampanyalar eşliğinde uygun fiyatlar ile yararlanabilirler. Kutsal topraklara giderek ibadet edip bu toprakları gezmek istediklerinde uygun şartlardan yararlanmak için fanus tur ile iletişime geçmeleri yeterlidir.

 http://www.fanustur.com/


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0212 621 80 25
Gsm
Fax 0212 621 80 24
Email: info@fanustur.com
Adres: Kıztaşı cad. Nalbant Demir Sok. No:2/3 Fatih
İstanbul / TÜRKİYE

Twitter

Facebook

Konuk Yorumları