Haber Detay.

Tarih: 2020-02-21/ /
Kabe'ye Yolculuk

Kabe'ye Yolculuk

 

            Gözyaşlarıyla geçen ve ayakların gelmek istemediği umre turları, gerçek müminler için unutulmaz geçer. Her hatırlandığı zaman gözyaşları tutulamaz. Hac ibadetinin bir hazırlığı olan umre turları, kurasızdır. Umre ücreti ödeyen hacılar, otel, uçak, rehberlik hizmeti, yemek organizasyonları, zemzem ve diğer artı hizmetlere ayrıca ücret ödememektedir. Umre firmaları tercihleri içerisinde üst sıralarda hizmet veren şirketimizle, gerek konaklama olsun, gerekse organizasyon olsun, sorunsuz bir umre gezisini yaşayın.

 

            Umre fiyatları içerisinde yer alan hizmetlerimiz, öz verili bir şekilde gerçekleşmektir. Hac ve umre ibadetinin önemini kavrayarak hizmet veren rehberlerimiz, aynı zamanda Allah’ın misafirlerine hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Lebbeyk! La Şerikelek! nidalarıyla heyecanın doruğuna çıkan hacılarımız, Kabe özlemini bizimle gidermektedir. Müslümanlığın şartlarından beşincisi olan Hac ibadeti daha farklıdır.

 

            Çok kalabalıktır ve meşakkati daha fazladır. Ancak hac ibadeti, gücü yetene farzdır. Bu ibadetin sevabı da fazladır. En ucuz umre firmamız, bu kutlu yolculukta istediğiniz konaklama ve rehberlik hizmetlerini, en iyi şekilde yerine getirmektedir. Beş yıldızlı otellerde, klimalı ortamlarda, rahat bir umre ibadeti heyecanı yaşayabilirsiniz.

 www.fanustur.com


En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0212 621 80 25
Gsm
Fax 0212 621 80 24
Email: info@fanustur.com
Adres: Kıztaşı cad. Nalbant Demir Sok. No:2/3 Fatih
İstanbul / TÜRKİYE

Twitter

Facebook

Konuk Yorumları