UZAKDOĞU PATTAYA 13 GÜN

UZAKDOĞU PATTAYA 13 GÜN

UZAKDOĞU PATTAYA 13 GÜN


 

 

1. Gün   

İstanbul – Doha 16.10.2017

 

Istanbul Ataturk hava limanindan Qatar hava yollari tarifeli seferi ile 19.35 hareket ve 23.50Doha’ya varis..

2. Gün   

Doha-Pattaya 17.10.2017

 

Kisa bir molanin ardindan 02.59 hareket ile 13.30’da Bangkok'a varısimizi takiben sizleri bekleyen ozel aracimiz ile hotelimize transfer.17.00’da odalarimizi aliyoruz.Serbest zaman.Geceleme otelinizde.

3. Gün   

Pattaya 18.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra ünlü alışveriş merkezi Central festival gezisi. Gün içinde. Geleneksel Thai masajı.(ücretsiz) saat 22.00 dan sonra Dünyaca ünlü Walking street caddesinde gezinti.

4. Gün   

Pattaya 19.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra Patong sahil turu ve deniz kumsal. Gün içinde Big Buddha statue gezisi ücretsiz.

5. Gün   

Pattaya 20.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Arzu eden misafirlerimiz icin extra hareket ile Fil Safarisi (55 usd).Aksam arzu eden misafirlerimiz extra Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna (45 usd) katılıp VIP koltuklarından birbirinden ilginç sahne ve kostümlerin değiştiği showları seyredebilirler. Geceleme otelinizde.    

6. Gün   

Pattaya 21.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra arzu edenler icin  extra Geleneksel THAI DANSLARI ,EVLİLİK SEREMONISI, FILLERIN  BIRBIRINDEN  ILGINC SHOWLARINI ,500 hektarlık alana kurulmuş BOTANIK BAHCESI ve ORKIDE BAHCELERINI kapsayan NONG NOOCH TROPICAL GARDEN&DANCE SHOW (45 usd) turuna katılabilirsiniz.Geceleme otelinizde.

7. Gün   

Pattaya 22.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz icin 08.30 hareket ile extra MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU OGLE YEMEKLI MERCAN ADASI TURU...(60 usd) Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi...Ogle yemegi menusu : Balik, Deniz mahsulu Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler...Geceleme otelinizde.   

8. Gün   

Pattaya 23.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman.Arzu edenler için extra flooting market (yüzen çarşı) (50 usd) Sonrasında Kaplanların fillerin gösterilerini izleyip resim çektirebileceğiniz Tiger Zoo gezisi (50 usd).Geceleme otelinizde.   

9. Gün   

Pattaya 24.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Tamamiyle sizlere ayrilmis olan bu ozel zamaninizi , Asya’nin unlu sayfiye beldesi olan Pattaya’da dilediginiz gibi gecirebileceksiniz. Geceleme otelinizde.

10. Gün   

Pattaya 25.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Tamamiyle sizlere ayrilmis olan bu ozel zamaninizi , Asya’nin unlu sayfiye beldesi olan Pattaya’da dilediginiz gibi gecirebileceksiniz. Geceleme otelinizde

 

11. Gün   

İstanbul  26.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra Tukcom Alışveriş ve elektronik mağazası gezisi ve Bevery hills (ister inan ister inanma) gezisi.

12. Gün   

Pattaya-Doha 27.10.2017

 

Sabah kahvaltısından sonra dileyenler için meyve sepeti ve hediye almak için oteli saat 12.00 da boşattıktan sonra alışveriş zamanı saat 14.00 da Pattaya dan Bangkok hareket Qatar hava yollari tarifeli seferi ile 21.15 hareket ve 23.55 Doha’ya varis

13. Gün   

Doha -İstanbul

 

Kisa bir molanin ardindan 09.05 hareket ile 13.30’da İstanbul a varış

 

 

Turumuz 13 günü kapsamaktadır 10 gece 11 gün 4 yıldızlı otelde konaklama Superior İki Yataklı Oda da kişibaşı ücreti dahildir.

Extra yazan turlarımızın fiyatları belirtilmiştir.

Katılım 10 kişi üzerinde olursa tur düzenlenecek olup maxsimum 20 kişiliktir.

Toplam fiyat 1.500 USD olup yurtdışı çıkış harcı (15 TL) dahil değidir.

Superior Çift Kişilik duble yatak odada tek kişi farkımız 115 usd minumum 2 kişi

Ulaşım Kalkış Noktaları

·  Kütahya - İstanbul

TUR İÇİN İRTİBAT NUMARALARIMIZ= Tahir KANDEMİR 0.535.651 27 95 - Süleyman AYYILDIZ 0.536.658 75 39

  Adres: Ulucami mah çavuşhamam sokak no:2 /F Tavşanlı KÜTAHYA

·  İstanbul - Pattaya

·  Pattaya – İstanbul

·  İstanbul - Kütahya

Açıklamalar

                *Promosyon Turlarda; İptal, İade ve Değişiklik Yapılamaz.

 • Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
 • Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
 • Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
 • Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
 • Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına, müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır.
 • 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
 • 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.  Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan,  “tek çocuk” için geçerlidir.
 • Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
 • Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup,  giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
 • Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
 • Fuar, kongre, konser, etkinlik,  spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
 • Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
 • Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
 • Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
 • Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
 • Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 • T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
 • Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
 • T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fanus Turizm sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.

Not : Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehire göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

Samsung Galaxy Note 7 Hakkında Önemli Bilgilendirme !

Pegasus Havayolları Uçuşlarında;
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Avrupa Havacılık Emniyeti Teşkilatı (EASA) tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda uçakta yangın riskine binaen, Samsung Galaxy Note 7 telefonların uçuş esnasında kapatılması, şarja takılmaması, bagajlarda taşınmaması gerekmektedir. Kabinde taşınacak telefonun hasar görmesi, ısınması, duman salınımı ve kaybolması durumunda acilen kabin ekibine bildirmesini rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Türk Havayolları Uçuşlarında;
Ortaklığımızca icra edilen tüm seferlerde Samsung Galaxy Note 7 cihazlarının oluşturduğu güvenlik riski sebebiyle yolcu üzerinde, kabin bagajında, kayıtlı bagajlarda veya kargo olarak uçaklara kabul edilmeyeceğini siz değerli yolcularımıza bildiririz.

Kamu İzinleri Yasağının Kaldırılması Hakkında Önemli Duyuru

OHAL kararı alınması sonrası, Normal ve Yeşil Pasaportlu yolcular için havalimanı pasaport kontrolü güncel prosedürü aşağıdaki gibidir. (OHAL durumu nedeni ile aşağıdaki prosedür uygulamada değişiklik gösterebilir.)

Yurtdışı çıkış işlemleri tamamen pasaport polisinin idaresindedir. Bu uygulamaların zaman alması ve havalimanına girişlerde ekstra kontrol olmasından dolayı, havalimanı yetkilileri ve pasaport polisleri tarafından uçuştan en az 5 saat önce havalimanında bulunulması önerilmektedir.

·    Normal pasaportlu yolcuların pasaport kontrolünden geçerken yanlarında mutlaka işyeri kimliği, işyerinden alınmış bir yazı veya kartvizit olması gerekiyor. İlaveten SGK dökümü de istenen evraklar arasında (e-devlet'ten barkodlu SGK hizmet dökümü çıktısı alınmalıdır.)

·    Öğrencilerin yanlarında öğrenci belgelerini bulundurmaları gerekmektedir.

·    Emekli ya da Bağkur'a bağlı tüm yolcuların yanlarında mutlaka SGK dökümünün olması gerekmektedir. (e-devlet üzerinden SGK hizmetlerine girilerek, barkodlu hizmet dökümü çıktısı alınmalıdır.)

·    Kamu çalışanı tüm yolcuların mutlaka çalıştığı kuruma ait bir yazı ve yazıda da "yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur" ibaresinin yer alması gerekmektedir.

·    Yeşil pasaportlu olup aktif olarak kamuda çalışan yolcular havalimanlarında önce vize ihlal bölümüne (AHL için G kontuarının arkasında bulunan) gitmeleri gerekiyor. Burada GBT araştırması yapıldıktan sonra seyahat edecek kişilerden bilet, pasaport ve çalıştığı kurumdan alınmış "yurtdışına çıkmasına mani bir durumu yoktur" yazısının ıslak imzalı hali isteniyor. İşyeri yazısında bu ibare yer almayanların uçuşuna izin verilmeyeceği ısrarla belirtiliyor. Tüm evraklar tam ise, uçmasına izin veriliyor.

·    Yeşil pasaportlu emekli yolcuların ise; emeklilik kartlarını yanlarında bulundurarak vize ihlal bölümüne gitmeleri gerekmekte olup, pasaport ve biletlerini ibraz etmeleri gerekiyor. Mümkünse bağlı oldukları emekli kurumundan alacakları "yurtdışına çıkmasında bir engel yoktur" ibareli kağıtla birlikte GBT araştırması sonucunda herhangi bir sorun yok ise uçmalarına izin veriliyor.

·    Asker emeklisi yolcuların GBT'si için ise ayrı bir bölüm ile iletişime geçilmekte. Emeklilik kartı ve bağlı oldukları emekli kurumdan "yurtdışına çıkmasında bir engel yoktur" yazısı ile birlikte yapılan araştırma sonucunda herhangi bir sorun çıkmaz ise uçmalarına izin veriliyor.

ÖNEMLİ NOT: Cruise rezervasyonları için liman polisi E-DEVLET'TEN ALINAN SGK DÖKÜMLERİNİ KABUL ETMEMEKTEDİR. Misafirlerimizin SGK kurumundan ıslak imzalı, kaşeli hizmet dökümü almaları gerekmektedir.

 

TUR RESİMLERİ

Diğer Turlar

Tur Adı Tur Fiyatı Rezervasyon
Double Premium

15 Gün - Kadir Gecesi ve Bayram

MEDİNE : HARMONY, HAYAT OTEL MEKKE : ANJUM OTEL GİDİŞ: 20 Ramazan  İst / Jed   ARA GEÇİŞ: 2 Şevval  Mekke / Medine DÖN....

1.300 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

18 Günlük Kadir Gecesi Umre 3.

MEDİNE : SANABEL, MERCURY MEKKE : SAFFA ORCHED OTEL GİDİŞ: 06-07 HAZİRAN    DÖNÜŞ: 23-24 HAZİRAN İFTAR VE SAHUR : (Aç....

2.500 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

18 Günlük Kadir Gecesi Umre 2.

MEDİNE : HARMONY, HAYAT OTEL MEKKE : ANJUM OTEL GİDİŞ: 06-07 HAZİRAN    DÖNÜŞ: 23-24 HAZİRAN İFTAR VE SAHUR : (Açık B....

2.300 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

18 Günlük Kadir Gecesi Umre Pr

MEDİNE : KERİM MEDİNE MEKKE : SARAY İST ( MAHBES BÖLGESİ ) GİDİŞ: 06-07 HAZİRAN    DÖNÜŞ: 23-24 HAZİRAN İFTAR VE SAHUR : (TABLDOT) 3 YILDIZLI....

1.350 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

35 GÜNLÜK RAMAZAN UMRESİ YÜ

ODA  35 GÜN  34 Gece 2'li Oda 2600 $ 3'lü Oda 2500 $   MEKKE....

2.600 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

40 GÜNLÜK RAMAZAN UMRESİ SERV

ODA  40 GÜN  39 Gece 2'li Oda 1650 $ 3'lü Oda 1550 $ 4'lü Oda 1450 $ ....

1.650 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

UZAKDOĞU PATTAYA 13 GÜN

    1. Gün    İstanbul – Doha 16.10.2017 ....

1500 USD TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

KUDÜS'TE 4 GÜN DOLU DOLU İB

KUDÜS'TE  4  GÜN DOLU DOLU İBADET ve ZİYARET   ....

650 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

Fas Turu

FAS TURU Tüm Turlar Dahil (Yarım Pansiyon konaklama) Kazablanka / Marakeş / Essaouria / Rabat  3 Gece 4 Gün   1.Gün: İstanbul / Kazablanka / ....

400 ( EURO ) TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

Bosna Hersek Turu

  GÜN  İSTANBUL / SARAYBOSNA Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde saat 14:00’de Fanus Turizm görevlileri ile &nbs....

550 ( Euro ) TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

14 Gün - De-Lux Otellerde Umre

Mekke: SWISS, GUFRAN, ROYAL, SAFFA OTELLERİ Medine: MÖVENPİCK MEDİNE, RADİSSON VB. 2 Kişilik Oda 2350 $ 3 Kişilik Oda 2300 $ ....

2.350 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

10 Gün - De-Lux Otellerde Umre

Mekke: SWISS, GUFRAN, ROYAL, SAFFA OTELLERİ Medine: MÖVENPİCK MEDİNE, RADİSSON VB. 2 Kişilik Oda 1850 $ 3 Kişilik Oda 1800 $ ....

1.850 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

8 Gün - De-Lux Otellerde Umre

Mekke: SWISS, GUFRAN, ROYAL, SAFFA OTELLERİ Medine: MÖVENPİCK MEDİNE, RADİSSON VB. 2 Kişilik Oda 1650 $ 3 Kişilik Oda 1600 $ ....

1.650 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

14 Gün - 5 Yıldızlı Otellerd

Mekke: ANJUM OTEL Medine: GOLDEN TULİP, GOLDEN MARMARA VB. 2 Kişilik Oda 1900 $ 3 Kişilik Oda 1850 $ ....

1.900 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

10 Gün - 5 Yıldızlı Otellerd

Mekke: ANJUM OTEL Medine: GOLDEN TULİP, GOLDEN MARMARA VB. 2 Kişilik Oda 1550 $ 3 Kişilik Oda 1500 $ ....

1.550 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

8 GÜN - 5 YILDIZLI LÜKS OTELLE

  Mekke: ANJUM OTEL Medine: GOLDEN TULİP, GOLDEN MARMARA VB. 2 Kişilik Oda 1420 $ 3 Kişilik Oda 1370 $ ....

1.420 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

20 Gün - Yakın Otellerde Umre

Mekke: DAR EL İMAN ENDÜLÜS, KASR AJYAD VB. OTELLER Medine: KERİM MEDİNE , MARMARA, RAWDA OTELLERİ 2 Kişilik Oda 1560 $ 3 Kişilik Oda 151....

1.560 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

14 Gün - Yakın Otellerde Umre

Mekke: DAR EL İMAN ENDÜLÜS, KASR AJYAD VB. OTELLER Medine: KERİM MEDİNE , MARMARA, RAWDA OTELLERİ 2 Kişilik Oda 1400 $ 3 Kişilik Oda 135....

1.400 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

28 Gün - Servisli Otellerde Umr

Mekke: SARAY İSTANBUL 1-2, NASAMAT, SAFFET EL BEYT 1500 MT (MAHBES ELCİN BÖLGESİ ) Medine: SELAM, MENAZİLİ, DİYAR, MUBAREK GURUB OTELLERİ   2 Kişilik O....

1.400 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

20 Gün - Servisli Otellerde Umr

Mekke: SARAY İSTANBUL 1-2, NASAMAT, SAFFET EL BEYT 1500 MT (MAHBES ELCİN BÖLGESİ ) Medine: SELAM, MENAZİLİ, DİYAR, MUBAREK GURUB OTELLERİ 2 Kişilik Oda ....

1.250 TL Tur Detay ve Rezervasyon
Double Premium

14 Gün - Servisli Otellerde Umr

Mekke: SARAY İSTANBUL 1-2, NASAMAT, SAFFET EL BEYT 1500 MT (MAHBES ELCİN BÖLGESİ ) Medine: SELAM, MENAZİLİ, DİYAR, MUBAREK GURUB OTELLERİ   2 Kişilik O....

1.150 TL Tur Detay ve Rezervasyon

En Düşük Fiyat Garantisi Sitelerimizden rezervasyon yaparken daima uygun olan en iyi fiyattan yararlanmanızı sağlar.
Güvenli rezervasyon Rezervasyonlarınızda gizlilik ve güvenlik ön plandadır..
Ücretsiz iptal Rezervasyonunuzu günü gelmeden önce iptal edebilirsiniz.

İLETİŞİM

Tel. 0212 621 80 25
Gsm
Fax 0212 621 80 24
Email: info@fanustur.com
Adres: Kıztaşı cad. Nalbant Demir Sok. No:2/3 Fatih
İstanbul / TÜRKİYE

Twitter

Facebook

Konuk Yorumları